Професійна кав’ярня у твоєму офісі 24/7 за ціною від 2 кг кави на місяць!


Свіжа кава, щойно з приватних ділянок фермерів Ефіопії, Панами, Колумбії, Бразилії, яку вже з завтра і щодня п’ють твої співробітники й клієнти у твоєму офісі на європейському обладнанні та з фанатичним сервіс-супроводженням 24/7.

 

Ти платиш тільки за об’єм від 2кг кави на місяць. Про все інше подбаємо ми.

 

Серед наших клієнтів вже: ПриватБанк, Олейна, Кредит Дніпро, Ruby Garage, Noosphere, Concord bank, Clockwise Softwear,Luxsoft, Агротек,  Рекламне поле, Бесплатка,  та інші

 

Наша місія: ми існуємо, аби ти щодня отримував компліменти від своїх клієнтів і співробітників за неймовірні букети найкращої фермерської кави, не відволікаючись на будь-які питання з обладнання, обслуговування, запасів кави чи кавових забаганок твоїх клієнтів.  

 

Чому потрібно обирати саме Цікаву каву? 


 

  • Ти не встигнеш навіть подумати про те, щоб нагадати нашому менеджеру про поповнення запасів кави чи необхідність переналаштування апарату, бо декілька разів на місяць ми з власної ініціативи відвідуємо твій офіс, аби дізнатись, як справи;

  • Навіть якщо 1 із 300 співробітників твоєї компанії відчує у нашій каві “якісь не ті нотки”, ми будемо підбирати увесь купаж доти, доки задоволеним залишиться кожен. Це справа принципу. 

  •  

  • У процесі обсмаження ми не зупиняємося, поки точно не виконаємо те “технічне завдання”, яке ставив фермер, що вирощував цю каву. Наприклад, “відкрити” у каві стиглу соковиту диню, темний шоколад чи вишневий “лікер”. Наше завдання - донести “месседж” від кавового фермера до тебе через твою чашку з кавою.

  •  

  • Нам важливо, щоб ніякі чинники не стали на заваді у того, щоб ти  смакував найкращою каву без компромісів. І навіть якщо цей чинник - не наше обладнання, ми будемо піклуватися й про нього, як про своє, тільки щоб ти отримував найкращий  результат. 

  •  

  • Щомісяця ми влаштовуватимемо для твоїх співробітників кавові церемоніі із дегустаціями нових яскравих купажів та цікавими історіями від наших фермерів.